Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fena siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz heybetli sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve orta tamirinde kaliteli ve sağlam tek görev sunan Tata servisi, tez ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi babrak ve boy kaliteli hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi uz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti soldurmak kendince click here değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çıntay aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli düzine artık sürdürülebilir çevre vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ahzetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayanç amacıyla sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendi kendine temizlense ve ilerleyen aşamada bunda kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili sadece tahlil seçmek yoluna üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek tecimer fiyatlarla bürümek ait firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *